Oferujemy

Daj się poprowadzić. Stwórzmy coś wielkiego.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna (Corporate Identity) określa kolorystykę, format, krój czcionki oraz elementy graficzne składające się na logotyp marki. Każdy z tych elementów ma nie tylko charakteryzować branżę, w której działasz, ale wpłynąć na pozytywny odbiór marki przez potencjalnego Klienta.

Księga identyfikacji wizualnej (Corporate Identity Guide)  stanowi ważny dokument tożsamości Twojej firmy. Kompleksowy projekt linii graficznej marki ułatwi jej kojarzenie na tle konkurencji i wzmocni efekt kampanii reklamowych.

Oferujemy pełny zakres usług brandingowych, w tym również aranżacje stoisk firmowych, skierowanych do szerokiej gamy odbiorców: start-upy, małe i średnie firmy oraz duże organizacje. 

W procesie tworzenia identyfikacji wizualnej największą wagę przykładamy do nakreślenia przejrzystego języka stylistycznego marki. Staramy się, aby logo było przekaźnikiem najważniejszych cech i wartości danej firmy. 

Korzyści:

  • jasny przekaz, wyodrębniający markę na tle konkurencji
  • zwiększenie rozpoznawalności marki na rynku
  • poprawa komunikacji firmy z otoczeniem
  • wyróżnienie stoiska firmy na targach i konferencjach

Projektowanie graficzne

Tworzymy rozwiązania graficzne, przeznaczone dla większości nośników reklamowych: druk, witryny i sklepy internetowe, social media. Wśród szerokiej gamy naszych projektów znajdują się m.in.: katalogi, foldery, ulotki, etykiety projekty opakowań, projekty wielkoformatowe, bannery webowe.

W procesie projektowania bierzemy pod uwagę zarówno czynniki artystyczne (estetyka, stylistyka, środek wyrazu), jak i aspekty marketingowe, techniczne oraz wizerunkowe.

Każda tworzona przez nas reklama, niezależnie od medium przekazu, musi spełniać trzy najważniejsze kryteria: spójność, sugestywny przekaz i dopracowaną formę. 

Przygotowane przez nas projekty mogą zostać zakodowane i przesłane do Klienta, bądź skierowane bezpośrednio do druku. Współpracujemy z wieloma drukarniami na terenie całej Polski, w tym również z drukarniami wielkoformatowymi.

Fotografia

Wykonujemy sesje reklamowe, reportaże, zdjęcia portretowe (w tym biznesowe) oraz fotografie wnętrz.

Fotografię reklamową wykonujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta, dostosowując ją do wykorzystywania zarówno w sklepach internetowych, jak i w druku najwyższej jakości.

Przy każdym zleceniu dbamy o podkreślenie indywidualnego charakteru fotografowanych obiektów. W kreacji fotograficznej jesteśmy perfekcjonistami, którzy zawsze dążą do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. 

Gadżety reklamowe

Gadżety, sygnowane logotypem, są znakomitym narzędziem do budowania świadomości marki, lojalności Klientów czy pracowników oraz promocji firmy. Szczególnie, gdy są to praktyczne i użyteczne przedmioty codziennego użytku. 

Każdorazowo pomagamy w optymalnym zagospodarowaniu powierzchni reklamowej przedmiotu – tak, by właściwie wyeksponować przekaz i przykuć uwagę użytkownika. Najczęściej realizujemy znakowanie na: odzieży, długopisach,  pamięci USB, torbach, plecakach, teczkach konferencyjnych, galanterii reklamowej, kubkach i filiżankach.

Naszą mocną stroną są oryginalne kreacje, tworzone od zera. Doświadczenie naszego zespołu i zamiłowanie do nieszablonowych rozwiązań pozwalają nam projektować gadżety specjalnie na potrzeby Klienta. 

Realizujemy także indywidualne projekty graficzne na dowolnych gadżetach oraz dobieramy rozwiązania pod konkretny pomysł lub akcję reklamową, wskazując jego walory estetyczne i praktyczne.

Copywriting

Wyznajemy zasadę, że słowo pisane stanowi dopełnienie obrazu. Może też całkowicie go zastąpić, jeśli przekazuje emocje i porusza wyobraźnię odbiorcy. Takie wyzwania lubimy najbardziej, dlatego śmiało żonglujemy słowami, tworząc oryginalne połączenia, które zapadają w pamięć. 

Specjalizujemy się w hasłach marketingowych i krótkich formach reklamowych. Znakomicie poruszamy się też we wszystkich gatunkach dziennikarskich. Wśród przygotowywanych przez nas materiałów tekstowych znajdują się: 

  • treści informacyjne i prasowe (z uwzględnieniem merytorycznego wkładu firmy)
  • opisy działalności firmy, opisy produktów
  • treści o charakterze poradnikowym i eksperckim
  • content na stronę internetową.

Szczególnym rodzajem połączenia obrazu i tekstu są prezentacjeoraz infografiki. W tego typu kreacji nie stosujemy szablonów – każdy przygotowywany przez nas projekt ma oryginalny wzór i formę.  

Właściciel, Design director

Magdalena Frączek

Od początku mojej działalności zawodowej specjalizuję się w projektowaniu rozwiązań graficznych. 

Pasjonuje mnie kreowanie nowych wzorów, zdobień i znaków. Jako artystka realizuję się też w tworzeniu i modyfikowaniu przestrzeni. Otaczający mnie świat i ludzie są dla mnie największą inspiracją.

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, którą ukończyłam dyplomem na kierunku Projektowanie Graficzne. Już w trakcie studiów nabywałam doświadczenia. Odbyłam staż w międzynarodowej agencji brandingowej Dragon Rouge, który zakończył się sukcesem i propozycją współpracy w kolejnym roku.

Realizowałam projekty dla takich firm jak: Pekao Bank Hipoteczny S.A, PZL Sędziszów, Unimot S.A., AVIA, Ahmes, Fortress S.A., Wydawnictwo KA (uczestnicząc w wielu projektach m.in. dla Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, Urzędu Pracy w Łodzi, Poznaniu), Instytut Tutoringu Szkolnego (realizacja projektu z środków Ministerstwa Edukacji Narodowej), Urząd Miasta Częstochowa i inne.

Dzięki mocno rozwiniętej wyobraźni, wieloletniemu doświadczeniu oraz pracy dla różnorodnych branż, doskonale wyczuwam potrzeby Klienta. Cechuje mnie duża elastyczność i otwartość na nowe wyzwania. We współpracy szczególnie cenię sobie wzajemne zaufanie i profesjonalizm.

W wolnym czasie maluję, fotografuję i jeżdżę na rowerze. 
Jestem fanką hiszpańskiej architektury i designu, degustatorką hiszpańskiego wina i kuchni.